Na našich trzích nakoupíte jen kvalitní produkty připravené s láskou! Prodejce si totiž pečlivě vybíráme.

Sirupárna

Sirupy se v naší rodině vařili již od nepaměti. My přebrali receptury po babičce a rozhodli se o skvělé chutě podělit i s Vámi. Díky velké zahradě, na které si ovoce a bylinky pěstujeme sami, víme z jakých surovin sirupy vyrábíme.

Snažíme se experimentovat, i přesto, že vaříme podle tradičních receptů.. A to i bez přidaných "Edolazovačů", kterých je kolem nás v dnešní době spousta.

Goldovy tyčinky


Gold tyčinky jsou 32 cm dlouhé, ručně kroucené prvorepublikové pečivo. Tradice Goldova pekařství sahá až k roku 1921, kdy pradědeček pana Honče začal stavět v Kopřivnici vlastní parní hygienickou pekárnu "Jan Gold". V současnosti nabízí Goldovo pekařství až 29 druhů tyčinek, které se vyrábějí podle původních rodinných receptur.

Rybízák

Největší český poducent ovocných vín, který od roku 2016 roste neuvěřitelným tempem. 

Květiny Bouzov

Firma Květiny Bouzov byla založena již v roce 1992. Jsme rodinná firma, která zajišťuje kompletní květinový servis. V oboru květinářství působíme přes 20 let

Herba Lena Group s.r.o.

Zaměřili jsme se na výrobu sirupů a pečených čajů z bylin, ovoce a zeleniny. Snažíme se obsáhnout v příchutích veškerá roční období a tím zaručit přirozenou obměnu, na kterou se vždy moc těšíme. Nyní máme 19 druhů sirupů a 10 druhů čajů.

Krušovo uzené


Jsme malé rodinné uzenářství. K založení naší firmy nás vedla tradice uzenářství a řeznictví v našem rodě, která se traduje již od 18. století. V roce 2010 jsme se rozhodli navázat na práci našich předků a začali jsme vyrábět uzené maso dle tradičních postupů a receptur, to je tedy bez přidání výše zmíněných konzervantů a bez použití rychlosoli.

Zdravosti

Už více jak 10 let poznáváme a objevujeme účinky stravy na naše zdraví. Přes pět let jsme společně nadšenými propagátory přípravy jídel a pokrmů z plnohodnotných surovin zpracovaných co nejpřirozenějším způsobem

Bylinky - sen

  

Směsi obsahují pouze čisté přírodní látky - byliny, bez jakýchkoli konzervantů. Používáme pouze kvalitní řezané rostliny, nikoli drcené, aby byla v co největší možné míře zachována jejich účinnost. Zakládáme si na ručním zpracování našich výrobků pro uchování co největšího podílu léčivých substancí

ZE-ZA-HRÁDKY

JDE VÁM O ČERSTVOST A SEZÓNNOST?

Chcete jíst lokální zeleninou, která je přirozená pro místo, ve kterém žijete?

Nakupte zeleninu od nás. Jde nám především o kvalitu, čerstvost i pestrost.

Duxovo Chilli

Výroba a prodej chilli omáček a chutney.

Bästadesign

Když beton, tak beton! V naší malé dílně vyrábíme a následně prodáváme originální výrobky z betonu. Náušnice, náhrdelníky, hodiny, svícny aj. Na další produkty se můžete těšit už teď!

Vše dobré 

Naše poctivé domácí džemy, sirupy, čatní a další dobroty vám budou chutnat a navíc přinesou spoustu důležitých vitamínů. Sladíme výhradně kvalitním třtinovým cukrem.

Keramika z hor

Keramika z hor je keramika majolikového typu s tradicí, kterou rozvíjíme v moderním autorském stylu.

Bugsty - křupaví červíci

Potraviny z jedlého hmyzu poskytují potřebné nutriční hodnoty. Konzumace hmyzu je skvělým zdrojem bílkovin, které jsou důležitou živinou. Nutričně je konzumace hmyzu velmi přínosná, právě proto je někdy považovaný jedlý hmyz za superpotravinu budoucnosti.